OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Skowronek: Bądźmy jedną drużyną!
27 lipca 2017, 16:55

Trener Wigier Artur Skowronek przed zbliżającym się, inauguracyjnym, meczem z GKS-em Tychy: „Na pewno kibicom mogę obiecać wielką walkę i zaangażowanie”.

– Myślę, że bez sensu jest typować faworytów rozgrywek. Mocno skupiam się na naszym nowym zespole. Liczę na to, że dobrze zaczniemy ten sezon i będziemy z niecierpliwością czekali na kolejne mecze – powiedział Artur Skowronek, trener Wigier.

– Wyniki w Pucharze Polski pokazały, że tam gdzie są spore zmiany, nie od razu są korzystne rezultaty. Jestem jednak przekonany, że przynajmniej u nas ten czas będzie działał na korzyść. Mecz z Bełchatowem nauczył nas pokory i zrobimy wszystko, aby zdobyć teraz trzy punkty na inaugurację.

– Jesteśmy pełni wiary. Szybko wyciągnęliśmy wnioski po meczu pucharowym i zamknęliśmy tamten etap. Myślimy teraz tylko o tym, aby wygrywać w lidze. 

– W niedzielę przyjeżdża do nas silna drużyna, ale też jest to nowy zespół. My też mamy jednak sporo jakości i jestem naprawdę bardzo pozytywnie nastawiony do tego spotkania.

– Kamil otworzył sobie nowy etap. Życzę mu wszystkiego dobrego. Z nami nie zagra, bo taki jest zapis w umowie. My przeanalizowaliśmy przeciwnika, ale głównie skupiamy się na sobie. 

– Ciężko jest znaleźć dobrego napastnika. Chcemy dobrać piłkarza, który nam pomoże, a nie będzie tylko uzupełnieniem. Cierpliwość wynagradza.

– W głowie mam już wyjściowy skład, ale mamy jeszcze dwa treningi i wszystko w nogach piłkarzy. Na pewno kibicom mogę obiecać wielką walkę i zaangażowanie. Proszę o wsparcie, o to, abyśmy byli jedną drużyną. To wszystko spowodować może, że pokonamy bardzo silnego przeciwnika.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media