OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Skowronek: Liczy się tylko zwycięstwo
21 kwietnia 2018, 14:33

Artur Skowronek zapowiada, że w niedzielnym starciu z Zagłębiem Sosnowiec liczy się tylko zwycięstwo i to jest cel jego zespołu na ten mecz.

W Opolu było widać spore zmęczenie drużyny. Te kilka dni odpoczynku po meczu sprawiło, że zawodnicy złapali trochę oddechu?

Na pewno ten tydzień pozwolił na regenerację sił pod względem fizycznym, ale też mentalnym. Poza tym mieliśmy czas na to, aby wyleczyć drobne urazy i mieć większe pole manewru, jeśli chodzi o sytuacje kadrową na mecz z Zagłębiem.

W niedziele przyjeżdża do Suwałk naprawdę wymagający rywal. Jaki jest cel drużyny na ten mecz?

Tylko i wyłącznie zwycięstwo.

Jak wygląda na ten moment, wspomniana przez Pana, sytuacja kadrowa zespołu? Wiemy, że po pauzie za nadmiar żółtych kartek do składu wróci Mateusz Spychała.

Tak wraca Mateusz i z tego należy się cieszyć, bo zwiększa to rywalizację wśród młodzieżowców. Chłopaki wracają do zdrowia i mam nadzieję, że wszystkich będziemy mieli do dyspozycji w niedziele.

Trenerze, ostatnio złożył Pan podpis na nowej umowie z Wigrami. Jest Pan zadowolony, że następny sezon spędzi Pan w Suwałkach?

Pewnie że tak. Bardzo się cieszę z kolejnej dawki zaufania względem mnie i całego sztabu szkoleniowego. Mam nadzieję, że będziemy rozwijać ten zespół, który mamy i kontynuować wspólna współpracę.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media