OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Skowronek: Myślimy tylko o wygranej
20 lipca 2017, 15:13

Trener Wigier Artur Skowronek o okresie przygotowawczym, wzmocnieniu ofensywy oraz o sobotnim starciu z GKS-em Bełchatów.

– Z oceną zespołu na razie się wstrzymam, bo wszystko zweryfikuje boisko. Ja natomiast z tych ostatnich 4 tygodni jestem bardzo zadowolony. Wszystko udało się poskładać w jedną całość. Szybko nawiązaliśmy dobrą komunikacje z Klubem i stworzył się tutaj fajny kolektyw – powiedział Artur Skowronek, trener Wigier.

– Na początku było sporo testowanych zawodników, ale ostatni sparing wyglądał już dobrze i piłkarsko oceniam go najlepiej. Jeśli chodzi o grę, to jest już ona całkiem poprawna. Mimo to przed nami jeszcze sporo pracy.

– Na sam koniec zostawiliśmy sobie wzmocnienie siły ofensywnej. Daniel Gołębiewski opuścił już Suwałki i nie będzie naszym piłkarzem. Do drużyny dołączył natomiast Karol Mackiewicz, z czego się bardzo cieszę. Okienko transferowe jeszcze trwa, chcemy napastnika.

– Mamy mocno przebudowany zespół, ale jadąc do Bełchatowa myślimy tylko o wygranej. Poprzeczka po poprzednim sezonie w Pucharze Polski jest na pewno wysoko postawiona, ale oczekuje trochę cierpliowści od kibiców. W swojej kadrze mamy 9 młodzieżowców, aż 16 piłkarzy odeszło. Pracujemy ze soba dopiero cztery tygodnie, ale mimo wszystko bardzo chcemy zwyciężać i mam nadzieję, że uczynimy to w sobotę.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media