OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Sławek Kleczkowski żegna się z Wigrami
25 czerwca 2009, 08:33

Z suwalskimi Wigrami pożegnał się napastnik Sławomir Kleczkowski. Piłkarz zamierza wyjechać za granicę i tam kontynuować swoją karierę. Wczoraj zawodnik rozwiązał, za porozumieniem stron, obowiązującą umowę z Wigrami. Kleczkowski trafił do suwalskiego klubu jesienią minionego roku z irlandzkiego FC Portstewart. W barwach Wigier rozegrał 17 spotkań w których strzelił dwa gole, w tym bardzo ważnego, który dał wygraną 2:1 w jesiennym meczu z Freskovitą Wysokie Mazowieckie. Zarząd klubu oraz kibice dziękują Sławkowi za występy w barwach Wigier i życzą powodzenia w dalszej sportowej karierze.

Z suwalskimi Wigrami pożegnał się napastnik Sławomir Kleczkowski. Piłkarz zamierza wyjechać za granicę i tam kontynuować swoją karierę. Wczoraj zawodnik rozwiązał, za porozumieniem stron, obowiązującą umowę z Wigrami.
Kleczkowski trafił do suwalskiego klubu jesienią minionego roku z irlandzkiego FC Portstewart. W barwach Wigier rozegrał 17 spotkań w których strzelił dwa gole, w tym bardzo ważnego, który dał wygraną 2:1 w jesiennym meczu z Freskovitą Wysokie Mazowieckie.
Zarząd klubu oraz kibice dziękują Sławkowi za występy w barwach Wigier i życzą powodzenia w dalszej sportowej karierze.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media