OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Śniadanie Klubu Biznesu Wigier Suwałki
12 września 2019, 17:15

Ponad dwudziestu sponsorów wzięło udział w trzecim Śniadaniu Klubu Biznesu Wigier Suwałki zorganizowanych w Browarze Północnym.

Kolejny raz na wspólnym śniadaniu spotkali się sponsorzy i przedsiębiorcy związani z suwalskimi Wigrami oraz władze Klubu. Spotkanie było okazją do przedstawienia obecnej działalności Wigier, planach na najbliższa przyszłość, ale też wymianą poglądów i pomysłów na wzajemną współpracę.

Zebranych przywitał Dariusz Mazur, prezes SKS Wigry Suwałki, a o aktualnej sytuacji w pierwszoligowym zespole oraz planach na najbliższe tygodnie wypowiedział się Siergiej Chitrikow, dyrektor sportowy Klubu.  Głos zabrał także Dariusz Górski, dyrektor Suwalskiej Izby Przemysłowo-Gospodarczej, który opowiedział o działalności Izby oraz korzyściach płynących z przystąpienia do grona członków.

Wszystko w miłej, swobodnej atmosferze, podczas której nie brakowało twórczych pomysłów i ciekawych rozmów, nie tylko tych związanych z piłką nożną. Szczerze liczymy, że przy kolejnym spotkaniu będzie nas jeszcze więcej – zarówno mowa tu o obecnych jak i być może nowych sponsorach naszej Biało-Niebieskiej rodziny.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media