OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Sokół – Wigry w Pucharze Polski. Transmisja w EstacjaFM
2 sierpnia 2011, 09:51

W najbliższą środę, 3 sierpnia o godzinie 17:00, suwalskie Wigry zmierzą się na stadionie OSiR w Sokółce z tamtejszym Sokołem w meczu rundy wstępnej Pucharu Polski.Zwycięzca tego spotkania zapewni sobie udział w I rundzie Pucharu, gdzie do gry wkraczają pierwszoligowcy.Suwalczanie, którzy w rundzie przedwstępnej wyeliminowali Mazur Karczew (Wigry wygrały w Karczewie po dogrywce 2:0, bramki zdobyli Ołowniuk i Brokas), zagrają w niemal optymalnym składzie. Zabraknie jedynie kontuzjowanego Karola Salika, którego z powodu złamania palca czeka jeszcze kilkutygodniowa przerwa. Jedynym powodem do niepokoju w drużynie Wigier są kartki. Aż sześciu zawodników musi uważać, aby w spotkaniu w Sokółce nie ujrzeć żółtego kartonika, który będzie jednoznaczny z wykluczeniem w kolejnym spotkaniu. Sokół Sokółka w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski wyeliminował Podlasie II Biała Podlaska, zwyciężając 3:2. Jak zapowiada Sławomir Kopczewski, od niedawna trener Sokoła, drużyna z Sokółki zagra w najsilniejszym zestawieniu, a już w najbliższym czasie ma zostać wzmocniona dwoma – trzema nowymi piłkarzami.Zapraszamy na transmisję meczu Sokół Sokółka – Wigry Suwałki do radia EstacjaFM. Początek o godz. 16:55. Aby posłuchać relacji, kliknij TUTAJ.

W najbliższą środę, 3 sierpnia o godzinie 17:00, suwalskie Wigry zmierzą się na stadionie OSiR w Sokółce z tamtejszym Sokołem w meczu rundy wstępnej Pucharu Polski.Zwycięzca tego spotkania zapewni sobie udział w I rundzie Pucharu, gdzie do gry wkraczają pierwszoligowcy.

Suwalczanie, którzy w rundzie przedwstępnej wyeliminowali Mazur Karczew (Wigry wygrały w Karczewie po dogrywce 2:0, bramki zdobyli Ołowniuk i Brokas), zagrają w niemal optymalnym składzie. Zabraknie jedynie kontuzjowanego Karola Salika, którego z powodu złamania palca czeka jeszcze kilkutygodniowa przerwa. Jedynym powodem do niepokoju w drużynie Wigier są kartki. Aż sześciu zawodników musi uważać, aby w spotkaniu w Sokółce nie ujrzeć żółtego kartonika, który będzie jednoznaczny z wykluczeniem w kolejnym spotkaniu.

Sokół Sokółka w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski wyeliminował Podlasie II Biała Podlaska, zwyciężając 3:2. Jak zapowiada Sławomir Kopczewski, od niedawna trener Sokoła, drużyna z Sokółki zagra w najsilniejszym zestawieniu, a już w najbliższym czasie ma zostać wzmocniona dwoma – trzema nowymi piłkarzami.

Zapraszamy na transmisję meczu Sokół Sokółka – Wigry Suwałki do radia EstacjaFM. Początek o godz. 16:55. Aby posłuchać relacji, kliknij TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media