OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Sparing z Płomieniem odwołany
5 marca 2013, 13:54

Planowany na sobotę mecz towarzyski z 3-ligowym Płomieniem Ełk został odwołany. Spowodowane jest to prośbą drużyny Płomienia, która usprawiedliwia się wąską kadrą, nie pozwalającą im zagrać dwumeczu. Zespół zajmujący 6 miejsce w tabeli 3 ligi gra bowiem w sobotę sparing z Wissą Szczuczyn. Nie wiadomo jeszcze z kim i gdzie Wigry rozegrają spotkanie kontrolne w najbliższą sobotę. Przypomnijmy, że biało-niebiescy docelowo w najbliższy weekend mieli zacząć rundę wiosenną 2 ligi, jednak spotkanie z Siarką Tarnobrzeg zostało przełożone na 27 marca.

Planowany na sobotę mecz towarzyski z 3-ligowym Płomieniem Ełk został odwołany. Spowodowane jest to prośbą drużyny Płomienia, która usprawiedliwia się wąską kadrą, nie pozwalającą im zagrać dwumeczu. Zespół zajmujący 6 miejsce w tabeli 3 ligi gra bowiem w sobotę sparing z Wissą Szczuczyn. 

Nie wiadomo jeszcze z kim i gdzie Wigry rozegrają spotkanie kontrolne w najbliższą sobotę. Przypomnijmy, że biało-niebiescy docelowo w najbliższy weekend mieli zacząć rundę wiosenną 2 ligi, jednak spotkanie z Siarką Tarnobrzeg zostało przełożone na 27 marca.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media