OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Spółka Wigry Suwałki S.A. dopuszczona do rozgrywek I Ligi
5 lipca 2018, 09:22

Komisja d.s. Nagłych PZPN dała zielone światło na udział w rozgrywkach I Ligi naszemu Klubowi w nowej strukturze prawnej – Spółce Akcyjnej.

Wigry Suwałki w czwartym sezonie występów w I Lidze Piłkarskiej zanotowały najlepszy wynik zajmując szóstą pozycję w tabeli. Klub ugruntował swoją pozycję na zapleczu ekstraklasy, czego wynikiem jest decyzja o przekształceniu w Spółkę Akcyjną, oraz dalszą profesjonalizację prowadzonych działań. Dzięki tym zabiegom liczymy na większe zaangażowanie lokalnego biznesu w funkcjonowanie Klubu. Nowe osoby i pozyskane środki pozwolą na osiągnięcie założonych celów i marzeń.

Nadchodzący sezon 2018/2019 to nie tylko rywalizacja sportowa, ale także walka o solidne fundamenty nowo powstałej Spółki. Liczymy na Państwa wsparcie, rady, oraz zaangażowanie w proces tworzenia nowego podmiotu Wigry Suwałki S.A..

Celem pozyskania dodatkowych środków na swoją działalność Wigry Suwałki S.A. planują podwyższyć swój kapitał zakładowy poprzez wyemitowanie nowych akcji Spółki i zaoferowanie ich nabycia osobom, które zechcą tworzyć Wielką Wigierską Rodzinę. Każdy, komu na sercu leży dobry tej Rodziny, jest mile widziany w Klubie. Więcej informacji pod numerem tel. 87 566 57 08, oraz mail: sekretariat@wigrysuwalki.eu.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media