OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Sponsorem meczu z Sosnowcem została MSM w Suwałkach
16 maja 2017, 10:33

Spółdzielnia oferuje nowoczesne i przestronne mieszkania, zlokalizowane przy ulicy Reja 63 A. Jest to miejsce stworzone dla osób ceniących sobie jakość wykonania i komfort mieszkania

Atutem nowej inwestycji mieszkaniowej realizowanej w Suwałkach przez Międzyzakładową Spółdzielnię Mieszkaniową jest lokalizacja oraz bardzo dobra komunikacja z centrum miasta. Budynek powstaje na osiedlu z doskonale rozwiniętą już infrastrukturą: sklepami, szkołami i obiektami sportowymi w okolicy a pobliska rzeka zachęca mieszkańców do spacerów i wycieczek rowerowych.

Budynek będzie posiadał cztery kondygnacje. Czekają tam na Państwa 43 mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 32 do 73 metrów kwadratowych. Mieszkania posiadają przemyślany układ pomieszczeń z przestronnymi balkonami.

Budynek dzięki swojej funkcjonalności ma ułatwiać nawiązywanie bliskich relacji sąsiedzkich. W budynku nie zabraknie przestrzeni wspólnych dla mieszkańców. Mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji ładnie zagospodarowany wewnętrzny dziedziniec rekreacyjny. Zaplanowaliśmy tam plac zabaw dla dzieci, zieleń rekreacyjną i miejsca parkingowe.

msmFB

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media