OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
„Sport Szansą Na Rozwój”
4 listopada 2011, 08:44

„Sport Szansą Na Rozwój”

W czwartek (03.11.2011r.) na boisku Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej nr 9 w Suwałkach odbył się turniej piłki nożnej szkół podstawowych. 

Był to pierwszy z planowanego cyklu ośmiu turniejów piłkarskich w ramach projektu pt. „Sport Szansą Na Rozwój – klub sportowy jako ośrodek społeczności lokalnych” realizowanego przez Suwalski Klub Sportowy „Wigry” w partnerstwie z norweskim klubem NFK Nottodden.

Uczestnicy turnieju:

1. Szkoła Podstawowa nr 2

2. Szkoła Podstawowa nr 4

3. Szkoła Podstawowa nr 6

4. Szkoła Podstawowa nr 7

5. Szkoła Podstawowa nr 9 (pierwsza drużyna)

6. Szkoła Podstawowa nr 9 (druga drużyna)

W turnieju zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 7 , drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 a trzecie Szkoła Podstawowa nr 9 (pierwsza drużyna). Dodatkowo wyróżniono najlepszego piłkarza turnieju, którym został Mateusz Izbicki z SP nr 2 oraz piłkarkę – Izabelę Rozmysłowską z SP nr 6, gdyż regulamin turniejów zakłada, że w rozgrywkach biorą udział drużyny złożone z chłopców i dziewczyn. Rozgrywkom towarzyszyły liczne konkursy, gry i zabawy sportowe.

Już wkrótce rozegrane zostaną kolejne turnieje na boiskach powstałych w ramach programu Orlik 2012 w czterech północnych powiatach województwa podlaskiego. Celem całego projektu jest popularyzacja sportu i aktywnych form spędzania wolnego czasu.

Projekt ten realizowany jest dzięki wsparciu udzielonemu przez Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu Państwa w ramach programu „Fundusz Wsparcia Inicjatyw Lokalnych, Międzyregionalnych i Transgranicznych w Euroregionie Niemen”.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media