OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Stadion rośnie w oczach
19 lipca 2011, 07:44

Stadion miejski w Suwałkach, na którym swoje spotkania jako gospodarze rozgrywają Wigry Suwałki, rośnie w oczach. Już we wrześniu Wigry wybiegną na murawę, powracając do Suwałk po dłuższej przerwie spowodowanej modernizacją obiektu.Na stadionie stoją już cztery jupitery, zamontowane są już wszystkie fotele, zarówno na górnej jak i na dolnej trybunie. W tej chwili trwają prace wykończeniowe na terenie wokół nowych budynków klubowych. Murawa pokrywa już niemal całą płytę boiska, kwestią zaledwie kilku dni jest jej całkowite ułożenie. Remont stadionu miejskiego w Suwałkach rozpoczął się jesienią zeszłego roku. Zmodernizowany obiekt w Suwałkach będzie posiadał sztuczne oświetlenie, podgrzewaną murawę i krytą trybunę.

Stadion miejski w Suwałkach, na którym swoje spotkania jako gospodarze rozgrywają Wigry Suwałki, rośnie w oczach. Już we wrześniu Wigry wybiegną na murawę, powracając do Suwałk po dłuższej przerwie spowodowanej modernizacją obiektu.

Na stadionie stoją już cztery jupitery, zamontowane są już wszystkie fotele, zarówno na górnej jak i na dolnej trybunie. W tej chwili trwają prace wykończeniowe na terenie wokół nowych budynków klubowych. Murawa pokrywa już niemal całą płytę boiska, kwestią zaledwie kilku dni jest jej całkowite ułożenie.

Remont stadionu miejskiego w Suwałkach rozpoczął się jesienią zeszłego roku. Zmodernizowany obiekt w Suwałkach będzie posiadał sztuczne oświetlenie, podgrzewaną murawę i krytą trybunę.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media