OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Stadion Wigier Suwałki gospodarzem meczu kadry Polski U-21
23 stycznia 2020, 13:52

30 marca towarzyski mecz Polska – Białoruś będzie przetarciem przed trudnymi spotkaniami w ramach eliminacji do mistrzostw Europy UEFA EURO U-21, które odbędą się na Łotwie w 2021 roku.

 Dobra praca Zarządu Podlaskiego Związku Piłki Nożnej zaowocowała przyznaniem przez centralę PZPN  możliwości organizacji dwóch meczów kadry w Województwie Podlaskim.
27 marca polscy piłkarze zmierzą się z reprezentacją Łotwy w Białymstoku. Decydujące spotkania kadra rozegra na wiosnę tego roku. Przypomnijmy iż mocnymi punktami kadry U-21 są byli piłkarze Wigier Suwałki S.A. – Patryk Klimala i Bartosz Bida. Ten pierwszy niedawno związał się ze szkockim zespołem Celtic Glasgow, a drugi jest podstawowym napastnikiem Jagiellonii Białystok. W Suwałkach pojawią się także piłkarze grający na co dzień w najlepszych ligach Europy  – Sebastian Walukiewicz (Calcio Cagliari) czy Marcin Bułka (Paris Saint-Germain F.C.).
 
Po konsultacji z Prezesem Wigier Dariuszem Mazurem i Zarządem Klubu uznałem ze Stadion Miejski w Suwałkach będzie bardzo dobrym miejscem na rozegranie meczu kadry U-21. – powiedział Prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Kopczewski. Profesjonalna organizacja meczów Fortuna 1 liga oraz innych imprez sportowych była dodatkowym przesłaniem za tym aby Suwałki zostały gospodarzem meczu Polska – Białoruś U-21 – dodał.
 
O szczegółach meczu poinformujemy wkrótce.
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media