OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Stal-Wigry. Teoretycznie Łatwy mecz.
24 października 2008, 12:05

Już w najbliższą niedzielę (19 października) o godz. 14:00 piłkarze suwalskich Wigier zagrają ostatni mecz wyjazdowy rundyjesiennej  obecnego sezonu II ligi. Drużyna Zbigniewa Kaczmarka uda się do podlubelskiej Poniatowej, gdzie zmierzy się z tamtejszą Stalą. Teoretycznie Wigry są zdecydowanym faworytem, bo ich niedzielni rywale zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Praktyka może okazać się zupełnie inna, gdyż według wielu obserwatorów drużyna Stali gra lepiej, niż wygląda to na papierze. Nasz serwis przeprowadzi relację LIVE oraz SMS z tego spotkania. Początek w niedzielę o godz. 14:00.

Zawodnicy Stali Poniatowa podchodzą do tego meczu bardzo zmotywowani. Wiedzą, że muszą w końcu zdobywać punkty, by poważnie myśleć o utrzymaniu się w II lidze. Po 15 kolejkach zgromadzili zaledwie 10 punktów – tylko o 2 więcej niż „czerwona latarnia” II ligi – ŁKS Łomża. W ostatnim meczu „Stalówka” przegrała na wyjeździe z Pelikanem 0:1, ale zaprezentowała się bardzo dobrze na gorącym łowickim terenie.
Od 24 września poniatowian prowadzi nowy trener – Grzegorz Komor. Narazie nie może pochwalić się imponującym bilansem, bo w 4 meczach zdobył ze swoją drużyną 3 punkty i na pewno z niecierpliwością czeka na swój pierwszy sukces. Pomóc w tym mają zawodnicy, którzy wcześniej pauzowali za kartki – Łukasz Dziedzic, Robert Kazubski oraz Łukasz Stręciwilk. Sporym osłabieniem będzie za to brak kontuzjowanego napastnika – Bartłomieja Mazurka.

Wigry po ostatnim zwycięstwie nad Ponidziem (3:0) jadą do Poniatowej w dobrych nastrojach. „Biało-niebieskim” również bardzo zależy na wygranej w niedzielnej konfrontacji, gdyż ta oddaliłaby zespół od strefy barażowej, a być może znacznie przebliżyła do czołówki tabeli. Przypomnijmy, że mimo 9. miejsca, suwalczanie tracą do lidera zaledwie 5 punktów. Zważywszy na dość wyraźny wzrost formy naszych piłkarzy w ostatnim czasie, możemy spodziewać się wyższej lokaty przed zimową przerwą.
Trener Zbigniew Kaczmarek nie będzi mógł niestety liczyć na kilku kontuzjowanych zawodników. Zabraknie oczywiście nieobecnych już od dłuższego czasu Tomasza Chmielewskiego i Tomasza Kotwicy. Ponadto urazu nabawił się Paweł Cimochowski. Łukasz Stasiak nie zagra już do końca sezonu, ale wszyscy liczymy na to, że będzie w stanie zastąpić go Sławomir Kleczkowski. Dużo zależy również od dyspozycji bramkarza – Przemysława Masłowskiego. Na ławce rezerwowych nie zasiądzie Błażej Barwicki, który wznowi trening dopiero w poniedziałek.
Miejmy jednak nadzieję, że mimo tych przeciwności suwalczanie przywiozą do Suwałk cenne 3 punkty, które pozwolą im awansować w ligowej tabeli. Czy tak się stanie, przekonamy się już w niedzielę. Początek naszej relacji LIVE o godzinie14:00. Zapraszamy.

UWAGA! Zachęcamy również do zamówienia relacji SMS. Aby otrzymywać informacje o przebiegu i wyniku meczu, należy wysłać SMS o treści NJ.STAL  na numer 73068. Koszt usługi to 3,66 zł (z vat). Usługa obejmuje wysłanie pięciu SMS-ów w trakcie trwania meczu.
Usługa SMS dostępna w sieciach Era, Orange, Plus GSM
Właścicielem serwisu jest strona@wigry.foxnet.pl
Serwis SMS obsługiwany przez DotPay
Regulamin

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media