Stawowy: W pierwszej połowie graliśmy słabo
10 maja 2015, 22:27

Biało-niebiescy zremisowali w Byczynie z Widzewem 2:2. Jak ten mecz ocenił szkoleniowiec gospodarzy Wojciech Stawowy?

„Jeśli chce się osiągnąć korzystny rezultat, to trzeba grać tak, jak my w drugiej połowie. Pierwszą połowę powinniśmy wymazać z naszej pamięci, bo graliśmy w niej bardzo słabo. Jeśli chcieliśmy mieć nadzieję na miejsce barażowe, to nie mogliśmy stracić punktów. Niestety, nie udało nam się to. W pierwszej części gry mieliśmy za dużo niewymuszonych strat w środku pola. Po przerwie było ich nieco mniej. Te błędy wynikały z braku asekuracji i podejmowania złych wyborów. Znam wyniki innych spotkań. Mimo to, w każdym meczu chcemy dać z siebie 100%, żeby na koniec sezonu osiągnąć lepsze miejsce, niż zajmujemy na ten moment.”