OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Stollar nadal z Wigrami
28 czerwca 2011, 18:34

Suwalski Klub Sportowy ,,Wigry” przedłużył dziś na kolejny sezon współpracę ze znaną firmą ,,Stollar”. Wspiera ona suwalskich piłkarzy już od czterech lat. Także w nowym sezonie logo ,,Stollaru” będzie doskonale widoczne na koszulkach drugoligowych piłkarzy oraz na nowym stadionie i wszelkich materiałach promocyjnych klubu. Firma zadeklarowała pomoc na dotychczasowym poziomie.- Bardzo cieszę się z podpisanej dziś umowy. ,,Stollar” daje doskonały przykład innym suwalskim firmom, że można bardzo skutecznie promować się dzięki naszej drużynie – powiedział Dariusz Mazur, prezes SKS Wigry Suwałki. Jak dodał, współpraca ze Stollarem bardzo pomoże w budowaniu zespołu, który ma przyciągnąć jak najwięcej kibiców na zmodernizowany stadion w Suwałkach.Firma ,,Stollar” od wielu lat specjalizuje się w produkcji okien i drzwi z PCV, aluminium i drewna.ZOBACZ TEŻ MATERIAŁ FILMOWY NA WigryTV.pl 

Suwalski Klub Sportowy ,,Wigry” przedłużył dziś na kolejny sezon współpracę ze znaną firmą ,,Stollar”. Wspiera ona suwalskich piłkarzy już od czterech lat. Także w nowym sezonie logo ,,Stollaru” będzie doskonale widoczne na koszulkach drugoligowych piłkarzy oraz na nowym stadionie i wszelkich materiałach promocyjnych klubu. Firma zadeklarowała pomoc na dotychczasowym poziomie.

– Bardzo cieszę się z podpisanej dziś umowy. ,,Stollar” daje doskonały przykład innym suwalskim firmom, że można bardzo skutecznie promować się dzięki naszej drużynie – powiedział Dariusz Mazur, prezes SKS Wigry Suwałki. Jak dodał, współpraca ze Stollarem bardzo pomoże w budowaniu zespołu, który ma przyciągnąć jak najwięcej kibiców na zmodernizowany stadion w Suwałkach.

Firma ,,Stollar” od wielu lat specjalizuje się w produkcji okien i drzwi z PCV, aluminium i drewna.

ZOBACZ TEŻ MATERIAŁ FILMOWY NA WigryTV.pl 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media