OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Strzelnica Target Sponsorem meczu z Olimpią Grudziądz
24 listopada 2017, 13:33

W zeszłym sezonie wizyta na strzelnicy sportowej TARGET pomogła wyregulować piłkarzom Wigier celowniki. W nadchodzącym spotkaniu z Olimpią będzie podobnie!

Na strzelnicy naszego Sponsora  może strzelać każdy, także osoby które nie posiadają pozwolenia na broń. Z ostrej amunicji mogą strzelać osoby pełnoletnie, oraz  młodzież pod opieką rodziców lub opiekunów. Wystarczy wziąć ze sobą dowód osobisty i szczere chęci.

Kadra strzelnicy przeprowadzi szkolenie z zasad bezpiecznego posługiwania się bronią i zapozna z regulaminem strzelnicy, udzieli niezbędnych wskazówek tak aby osiągać świetne wyniki i czerpać radość ze strzelania. Zapraszamy również osoby które są z bronią za pan brat, służby mundurowe, ochroniarzy. U nas zwiększycie swoje umiejętności lub przygotujecie się do egzaminów.

Strzelania odbywają się z broni znajdującej się na strzelnicy. Różnorodność broni o różnych kalibrach sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie. Atutem naszej strzelnicy jest to że znajduje się ona w budynku, strzelania można przeprowadzać przez cały rok, niezależnie od aury pogodowej. Na strzelnicy znajdują się cztery automatyczne osie strzeleckie, strzelać można na odległość 10, 15, 20 i 25 metrów.

Organizujemy również strzelania dla grup zorganizowanych, rekreacyjne, wieczory kawalerskie i panieńskie, urodziny oraz imieniny. Atmosfera panująca na strzelnicy sprawi że ten dzień będzie dla Was wyjątkowy i niezapomniany.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media