OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Suduva – Wigry 4:1
11 lipca 2009, 19:49

Kolejną lekcję futbolu otrzymali piłkarze suwalskich Wigier. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka przegrali w Mariampolu z liderem litewskiej Ekstraklasy – Suduvą 1:4 (0:1). Jedynego gola dla suwalczan zdobył w drugiej połowie Mateusz Chudziński. Kolejny sprawdzian już w najbliższy wtorek w Gołdapii – rywalem będzie Tur Bielsk Podlaski. O godzinie meczu poinformujemy jutro.Suduva Mariampol – Wigry Suwałki 4:1 (1:0).Cały mecz w Wigrach rozegrał młody bramkarz – Grzegorz Robakiewicz (syn Zbigniewa, ponad 300 występów w Ekstraklasie). Jeszcze przez kilka dni będzie testowany i być może zostanie w Wigrach na nowy sezon.

Kolejną lekcję futbolu otrzymali piłkarze suwalskich Wigier. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka przegrali w Mariampolu z liderem litewskiej Ekstraklasy – Suduvą 1:4 (0:1). Jedynego gola dla suwalczan zdobył w drugiej połowie Mateusz Chudziński. Kolejny sprawdzian już w najbliższy wtorek w Gołdapii – rywalem będzie Tur Bielsk Podlaski. O godzinie meczu poinformujemy jutro.

Suduva Mariampol – Wigry Suwałki 4:1 (1:0).

Cały mecz w Wigrach rozegrał młody bramkarz – Grzegorz Robakiewicz (syn Zbigniewa, ponad 300 występów w Ekstraklasie). Jeszcze przez kilka dni będzie testowany i być może zostanie w Wigrach na nowy sezon.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media