OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Świętuj z nami – wygraj koszulkę
23 sierpnia 2019, 17:18

W ten weekend świętujemy 100. rocznicę wyzwolenia miasta 24 sierpnia 1919 roku. Wigry również włączają się do tych wyjątkowych obchodów – bądźcie z nami!

Wystawy, projekcje filmów, msza w intencji suwalczan, odsłonięcie muralu, koncerty, widowisko historyczne, piknik rodzinny, potańcówka, czy Sztafeta Niepodległości Suwałki-Sejny – program obchodów przygotowanych przez miasto Suwałki jest naprawdę bogaty. W sobotę (24.08) cała drużyna suwalskich Wigier weźmie udział w odsłonięciu niepodległościowego muralu u zbieg ulic T. Kościuszki i 24 Sierpnia po którym zaniesiemy wspólnie z mieszkańcami miasta olbrzymią, biało-czerwoną flagę do Parku Konstytucji 3. Maja. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tym i pozostałych wydarzeniach!

To oczywiście nie wszystko. Z okazji 100. rocznicy wyzwolenia Suwałk przygotowaliśmy okolicznościowe koszulki w których nasi piłkarze wybiegną w niedzielę na murawę Stadionu Miejskiego w Suwałkach przed ligowym spotkaniem z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Każdy kibic, który tego dnia pojawi się na Stadionie i będzie dopingował naszych zawodników w walce o kolejne punkty, w przerwie meczu będzie miał szansę wziąć udział w konkursie i wygrać właśnie taką koszulkę.

Drodzy kibice- widzimy się jutro o godzinie 15.15 na odsłonięciu muralu oraz w niedzielę o godz. 19.00 na Stadionie przy ulicy Zarzecze 26. Razem świętujemy, razem walczymy o zwycięstwo!

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media