OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Testów ciąg dalszy
27 czerwca 2014, 11:49

Już od tygodnia do rozpoczęcia nowego sezonu przygotowują się piłkarze suwalskich Wigier. W Suwałkach pojawili dziś się kolejni testowani piłkarze.

Od pięciu dni z Wigrami trenują młodzieżowcy Maciej Wasilewski i Bartosz Biel. Z Suwałk wyjechał już natomiast Wojciech Koszczuk.

– Nie przekreślamy jednak tego zawodnika – mówi w rozmowie z suwalki24.pl Zbigniew Kaczmarek. – To perspektywiczny piłkarz. Za wcześnie, by grał w I lidze, ale może podnosić umiejętności podczas treningów w pierwszym zespole i gry w czwartoligowych rezerwach Wigier. Czekamy na jego odpowiedź.

Na testach przebywa również dwóch bramkarzy Kacper Tułowiecki i Damian Primel. Dzisiaj w Suwałkach zjawi się kolejny testowany golkiper, a dokładniej Hieronim Zoch, który w rundzie wiosennej stał między słupkami drugoligowej Olimpii Elbląg. Sztab szkoleniowy szuka bowiem rywala dla Karola Salika i  w ciągu najbliższych dni oceni przydatność testowanych bramkarzy.

Na dzisiejszym treningu oraz sobotniej grze wewnętrznej zobaczymy też obrońców Mariusza Gogola z Olimpii Zambrów i Macieja Wichtowskiego z Warty Poznań oraz dwóch najskuteczniejszych strzelców III ligi grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej, czyli napastników Michała Millera i Kamila Jackiewicza. Pierwszy z nich jest piłkarzem MKS-u Korsze i w minionym sezonie zdobył 26 bramek, natomiast Jackiewicz wsytępował w Płomieniu Ełk i zdobył 32 gole, dzięki czemu został królem strzelców tej grupy III ligi.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media