OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Tomasz Godlewski – pamiętamy
3 czerwca 2010, 12:11

Dziś przypada pierwsza rocznica śmierci Tomasza Godlewskiego – właściciela sponsora strategicznego Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry” – firmy Stollar. Rok temu po długiej walce z chorobą odszedł od nas nie tylko znany hojny suwalski przedsiębiorca, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Tomasz Godlewski chętnie wspomagał akcje charytatywne, imprezy społeczne, ale przede wszystkim suwalski sport. Dzięki jego pomocy powstała drużyna futsalowa Stollar Suwałki, najbardziej jednak pomógł Wigrom, którym wyciągnął rękę w bardzo trudnym momencie dla suwalskiego klubu. Trzy lata temu firma Stollar została sponsorem strategicznym „biało-niebieskich”, co przełożyło się na niespotykane dotąd dobre wyniki suwalskiej piłki (awans Wigier do nowej II ligi). To głównie dzięki Tomaszowi Godlewskiemu kibice Wigier przeżyli wiele emocji i niezapomnianych chwil. Jego dzieło jest nadal kontynuowane, gdyż firma Stollar w dalszym ciągu pomaga Wigrom, będąc sponsorem strategicznym.W niedzielę o godzinie 17:00 w Kościele św. Kazimierza Królewicza przy ul. Witosa odbędzie się rocznicowa msza święta w intecji Tomasza Godlewskiego.

Dziś przypada pierwsza rocznica śmierci Tomasza Godlewskiego – właściciela sponsora strategicznego Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry” – firmy Stollar. Rok temu po długiej walce z chorobą odszedł od nas nie tylko znany hojny suwalski przedsiębiorca, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Tomasz Godlewski chętnie wspomagał akcje charytatywne, imprezy społeczne, ale przede wszystkim suwalski sport. Dzięki jego pomocy powstała drużyna futsalowa Stollar Suwałki, najbardziej jednak pomógł Wigrom, którym wyciągnął rękę w bardzo trudnym momencie dla suwalskiego klubu. Trzy lata temu firma Stollar została sponsorem strategicznym „biało-niebieskich”, co przełożyło się na niespotykane dotąd dobre wyniki suwalskiej piłki (awans Wigier do nowej II ligi). To głównie dzięki Tomaszowi Godlewskiemu kibice Wigier przeżyli wiele emocji i niezapomnianych chwil. Jego dzieło jest nadal kontynuowane, gdyż firma Stollar w dalszym ciągu pomaga Wigrom, będąc sponsorem strategicznym.

W niedzielę o godzinie 17:00 w Kościele św. Kazimierza Królewicza przy ul. Witosa odbędzie się rocznicowa msza święta w intecji Tomasza Godlewskiego.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media