OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Transmisja z meczu w Pruszkowie
28 lipca 2011, 12:38

Już w najbliższy piątek telewizja internetowa TylkoSport.TV zrealizuje transmisję na żywo z meczu drugiej kolejki piłkarskiej II Ligi Grupy Wschodniej w Pruszkowie, gdzie miejscowy Znicz zagra z suwalskimi Wigrami ( Wigry wystąpią w tym spotkaniu w roli gospodarza).Pruszkowianie w pierwszym spotkaniu nowego sezonu pokonali na własnym obiekcie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0, co dało podopiecznym trenera Mariusza Pawlaka pozycję lidera, wspólnie z siedlecką Pogonią. Dla zawodników Wigier będzie to pierwszy mecz w nowym sezonie w rozgrywkach ligowych. Z powodu modernizacji Stadionu Miejskiego w Suwałkach, spotkanie pierwszej kolejki z Wisłą Puławy zostało przełożone na wrzesień.Relacja przeprowadzona zostanie w jakości 500kbps. Spotkanie komentować będzie Michał Trybusz. Początek transmisji na żywo ze stadionu przy ul. Bohaterów Warszawy o godzinie 17:50. Zapraszamy!

Już w najbliższy piątek telewizja internetowa TylkoSport.TV zrealizuje transmisję na żywo z meczu drugiej kolejki piłkarskiej II Ligi Grupy Wschodniej w Pruszkowie, gdzie miejscowy Znicz zagra z suwalskimi Wigrami ( Wigry wystąpią w tym spotkaniu w roli gospodarza).

Pruszkowianie w pierwszym spotkaniu nowego sezonu pokonali na własnym obiekcie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0, co dało podopiecznym trenera Mariusza Pawlaka pozycję lidera, wspólnie z siedlecką Pogonią. Dla zawodników Wigier będzie to pierwszy mecz w nowym sezonie w rozgrywkach ligowych. Z powodu modernizacji Stadionu Miejskiego w Suwałkach, spotkanie pierwszej kolejki z Wisłą Puławy zostało przełożone na wrzesień.

Relacja przeprowadzona zostanie w jakości 500kbps. Spotkanie komentować będzie Michał Trybusz. Początek transmisji na żywo ze stadionu przy ul. Bohaterów Warszawy o godzinie 17:50. Zapraszamy!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media