OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trener podziękował czterem testowanym piłkarzom
25 czerwca 2009, 09:09

Pierwsi testowani piłkarze opuszczają Suwałki. Trener Zbigniew Kaczmarek podziękował już zawodnikom z Białorusi. Obrońca Aram Abdulkader Abd al-Majid i pomocnik Ilja Nazdryn-Płatnickij nie spełnili oczekiwań szkoleniowca. Z tego samego powodu wyjechali pomocnik Kamil Szymczuk z Cresovii Siemiatycze oraz obrońca Michał Łabieniec z Dębu Dąbrowa Białostocka.Trener Wigier przygląda się jeszcze pozostałym testowanym graczom. Na treningach są ciągle: nigeryjski pomocnik Michael Sanni, obrońca Patryk Rumiński z Beskidu Skoczów, pomocnik Rafał Sadowski z SMS-u Łódź oraz obrońcy Maciej Kesler i Przemysław Łapiński z Pogoni Łapy. W sobotę podczas wyjazdowego sparingu ze Zniczem Pruszków Wigry przetestują napastnika Mateusza Chudzińskiego z rezerw Wisły Płock, a w poniedziałek przyjedzie do Suwałk pomocnik z Litwy Linas Savastas- FC Alytus.

Pierwsi testowani piłkarze opuszczają Suwałki. Trener Zbigniew Kaczmarek podziękował już zawodnikom z Białorusi. Obrońca Aram Abdulkader Abd al-Majid i pomocnik Ilja Nazdryn-Płatnickij nie spełnili oczekiwań szkoleniowca. Z tego samego powodu wyjechali pomocnik Kamil Szymczuk z Cresovii Siemiatycze oraz obrońca Michał Łabieniec z Dębu Dąbrowa Białostocka.

Trener Wigier przygląda się jeszcze pozostałym testowanym graczom. Na treningach są ciągle: nigeryjski pomocnik Michael Sanni, obrońca Patryk Rumiński z Beskidu Skoczów, pomocnik Rafał Sadowski z SMS-u Łódź oraz obrońcy Maciej Kesler i Przemysław Łapiński z Pogoni Łapy. W sobotę podczas wyjazdowego sparingu ze Zniczem Pruszków Wigry przetestują napastnika Mateusza Chudzińskiego z rezerw Wisły Płock, a w poniedziałek przyjedzie do Suwałk pomocnik z Litwy Linas Savastas- FC Alytus.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media