OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy o meczu GKS-Wigry
17 października 2015, 21:26

,,Nie przypominam sobie, by Bełchatów miał jakieś sytuacje, a my mogliśmy strzelić więcej”. PGE GKS Bełchatów- Wigry Suwałki 0:2.

Donatas Vencevicius (Wigry Suwałki): Bardzo cieszy wygrana po takiej serii. Chcę podziękować chłopakom, że zagrali naprawdę dobry mecz. Walczyli jeden za drugiego, widać było ich agresywność i chęć przełamania tych porażek. Zagraliśmy niemal bezbłędnie. Nie przypominam sobie, by Bełchatów miał jakieś sytuacje, a my mogliśmy strzelić więcej, ale zabrakło spokoju w ostatnich poczynaniach. Jestem bardzo zadowolony z ich postawy.

Rafał Ulatowski (PGE GKS Bełchatów): Są w życiu drużyny mecze, które stają się kamieniem milowym. Mimo porażki, to spotkanie właśnie takim kamieniem milowym będzie. Zaprezentowaliśmy się bardzo słabo, ale to, co zostało powiedziane po meczu do piłkarzy, pozostanie tajemnicą szatni. Wiem, jak się czuję ja, jak się czuje zespół, jak się czują kibice, którzy mimo słoty przyszli na mecz i zobaczyli to, co zaprezentowaliśmy. Nie będę więcej uzewnętrzniał swoich emocji, bo nie są one pozytywne. Przed nami praca, praca i jeszcze raz praca w przyszłym tygodniu, by nigdy mój zespół nie pokazał się w taki sposób. Gratuluję Wigrom przełamania; przykro że uczynili to na naszym boisku. To bolesna lekcja życia dla wszystkich nas, to porażka, z której wyciągamy wnioski.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media