OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy o meczu Legionovia – Wigry
24 kwietnia 2014, 16:42

W środę biało-niebiescy bezbramkowo zremisowali w Legionowie, z tamtejszą Legionovią. Co na pomeczowej konferencji powiedzieli trenerzy obu drużyn?

Donatas Vencevicius: Przyjechaliśmy tutaj wygrać mecz, chociaż wiedzieliśmy, że Legionovia jest liderem wiosny i ma dobrych zawodników. Moim zdaniem było to dobre, emocjonujące spotkanie. Mieliśmy swoje sytuacje. Nic nie chciało nam wpaść w pierwszej połowie, gdzie mieliśmy pustą bramkę, a nasz zawodnik trafił w nogi drugiego piłkarza i piłka nie znalazła się w siatce. W drugiej odsłonie mieliśmy stuprocentową sytuację głową, a pod koniec spotkania to Legionovia miała dobre okazje, które wybronił nasz bramkarz. Piąty remis z rzędu, trzy mecze bez bramki. Próbujemy coś zmieniać, ale ciężko nam idzie. Uważam, że ten remis jest sprawiedliwy.

Marek Papszun: Przyszło nam grać z bardzo dobrym zespołem. Wiedziałem, że nie będzie to taki mecz jak w Suwałkach, bo tam Wigry nas trochę zlekceważyły. W tej chwili punktujemy, więc podejście innych drużyn jest inne. Widać determinacje, zaangażowanie. My nie przegraliśmy jeszcze w tej rundzie i chcieliśmy wygrać. Muszę pochwalić piłkarzy za mądrą grę, mimo że momentami zespół Wigier miał przewagę. Trener gości powiedział o dwóch swoich sytuacjach, ale my też mieliśmy dwie „patelnie” i na takim poziomie trzeba to wykorzystać. Myślę, że z przebiegu gry był to mecz na remis. Nie jesteśmy dovkońca zadowoleni, ale ja ten punkt szanuje, bo Wigry postawiły nam duży opór.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media