OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy o meczu Olimpia – Wigry
13 kwietnia 2014, 09:00

W sobotę biało-niebiescy bezbramkowo zremisowali w Elblągu, z tamtejszą Olimpią. Co na pomeczowej konferencji powiedzieli trenerzy obu drużyn?

Donatas Vencevicius: Nie ukrywam, że przyjechaliśmy tutaj wygrać, choć wiedzieliśmy, że ciężko gra nam się na wyjazdach. Przyjechaliśmy do dobrej drużyny, która traci mało bramek i gra bardzo dobrze z kontrataków. W pierwszej połowie może nieznaczną przewagę miała Olimpia, ale w drugiej odsłonie to nasza gra była dużo lepsza. Chcąc wygrać mecz, powinniśmy wykorzystać sytuację, które mieliśmy. Z gry jestem zadowolony, ale z wyniku nie do końca.

Adam Boros: Spotkały się dwie drużyny, które dążyły do tego, żeby wygrać mecz. Każdy z tych zespołów ma trochę inne cele. Wigry grają o zwycięstwo w tej lidze, a my o to, żeby się utrzymać. Mam nadzieję, że stworzyliśmy dobre widowisko. W pierwszej połowie graliśmy tak jak sobie założyliśmy, agresywnie, staraliśmy się piłkę odbierać jak najwyżej. Włożyliśmy tam dużo zdrowia przez te 45 minut. Pojawiły się sytuacje, powiniśmy je wykorzystać, ale niestety tak się nie stało. Później nie wytrzymaliśmy tempa, więcej z gry mieli gościa. Również w tej części mogliśmy roztrzygnąć mecz na naszą korzyść, bo sytuacja Kopyckiego powinien zakończyć się bramką. Szanujemy ten remis, ale jedt niedosyt, bo jeden punkt mało daje. Chcę podziękować chłopakom za ambicje i kibicom za wspaniały doping i mam nadzieję, że w następnych meczach będziemy trochę skuteczniejsi w ofensywie.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media