OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy o meczu Pelikan – Wigry
18 maja 2014, 15:43

Biało-niebiescy pokonali dziś na wyjeździe Pelikan Łowicz 1:0. Co na pomeczowej konferencji powiedzieli trenerzy obu zespołów?

Zbigniew Kaczmarek – Mecz był bardzo emocjonujący do końca. Dwa zespoły były bardzo zdeterminowane, jeżeli chodzi o podejście do meczu. Z przebiegu meczu wydaje mi się, że zasłużyliśmy na wygraną. Był też moment w którym nasz obrońca popełnił błąd i zawodnik Pelikana mógł strzelić gola. Tym zwycięstwem zapewniliśmy sobie byt w lidze. Będziemy próbowali włączyć sie do walki o awans do I ligi.

Maciej Bartoszek – Jeżeli chodzi o mecz to potwierdzam słowa trenera rywali. Dla nas był to mega ważny w kontekście utrzymania w II lidze. W takim meczach jeżeli ma się sytuację to trzeba je wykorzystać. W takim momencie trzeba takie sytuację wykorzystać. W końcówcę trochę siedliśmy i musiałem zrobić zmiany niektóre z konieczności. Mamy taką ławkę jaką mamy. Młodzież czasami może pokazać swoje możliwości, a czasami zdarza się taki błąd jak Fabijańskiemu, który nie przykryl zawodnika przy stałym fragmencie gry. Nasza sytuacja już jest tak skomplikowana, że szkoda słów.Teraz najważniejsze będzie podniesienie zawodników na duchu na mecz z Wisłą w środę.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media