OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy o meczu PP
5 sierpnia 2010, 08:36

Pomeczowe komentarze trenerów obu drużyn:Andrzej Szymański, trener Stali: – W pierwszej połowie zagraliśmy niezły mecz, mieliśmy kilka ciekawych akcji i dobrych sytuacji. Niestety w piłce jest tak, że jak się tych sytuacji nie wykorzystuje to mecz się przegrywa. Druga połowa w naszym wykonaniu była już znacznie gorsza. Zmiany, które wprowadziłem nic nie wniosły, wręcz przeciwnie myślę, że pogorszyły stan zespołu. Jest to zasłużone zwycięstwo Wigier, bramka wisiała w powietrzu. Ogólnie mecz uważam za ciekawy, gratuluję zwycięstwa.Marek Witkowski, trener Wigier: – Cieszymy się ze zwycięstwa. Staramy się grać dobrze w lidze, ale Pucharu też nie odpuszczamy. Chcemy dalej reprezentować podlasie w rozgrywkach centralnych. W moim zespole widać charakter mimo, że pierwszą połówkę zagraliśmy słabiej. Druga połowa była zdecydowanie lepsza, zmiany zawodników były korzystne co wpłynęło na wygraną. Nie było łatwo, ponieważ goście nie odpuszczali do samego końca i w całym spotkaniu też posiadali kilka sytuacji do strzelenia bramki. Przechodzimy dalej i czekamy, kogo los przydzieli nam w Pucharze Polski.

Pomeczowe komentarze trenerów obu drużyn:

Andrzej Szymański, trener Stali: – W pierwszej połowie zagraliśmy niezły mecz, mieliśmy kilka ciekawych akcji i dobrych sytuacji. Niestety w piłce jest tak, że jak się tych sytuacji nie wykorzystuje to mecz się przegrywa. Druga połowa w naszym wykonaniu była już znacznie gorsza. Zmiany, które wprowadziłem nic nie wniosły, wręcz przeciwnie myślę, że pogorszyły stan zespołu. Jest to zasłużone zwycięstwo Wigier, bramka wisiała w powietrzu. Ogólnie mecz uważam za ciekawy, gratuluję zwycięstwa.

Marek Witkowski, trener Wigier: – Cieszymy się ze zwycięstwa. Staramy się grać dobrze w lidze, ale Pucharu też nie odpuszczamy. Chcemy dalej reprezentować podlasie w rozgrywkach centralnych. W moim zespole widać charakter mimo, że pierwszą połówkę zagraliśmy słabiej. Druga połowa była zdecydowanie lepsza, zmiany zawodników były korzystne co wpłynęło na wygraną. Nie było łatwo, ponieważ goście nie odpuszczali do samego końca i w całym spotkaniu też posiadali kilka sytuacji do strzelenia bramki. Przechodzimy dalej i czekamy, kogo los przydzieli nam w Pucharze Polski.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media