OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy o meczu Stal – Wigry
4 maja 2014, 11:51

W sobotę biało-niebiescy pokonali w Stalowej Woli miejscową Stal 2:0. Co na pomeczowej konferencji powiedzieli szkoleniowcy obu zespołów?

Zbigniew Kaczmarek: Chciałbym zadedykować te zwycięstwo trenerowi, który był moim poprzednikiem. Uważam, że bardzo dobrze przygotował zespół, bo fizycznie wytrzymaliśmy trudy tego spotkania. Spotkanie rozgrywane były w trudnych warunkach z trudnym, zdeterminowanym przeciwnikiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo był to mecz bezpośrednich rywali, którzy walczą o utrztmanie. Zespół po części realizował moje założenia, ale zdażały się też błędy, po których mogliśmy utracić korzystny rezultat. Poprzednikowi brakowało szczęścia, a mi dziś one dopisało.

Paweł Wtorek: Na początku chciałbym pogratulować trenerowi gości zwycięstwa. Jeżeli gra się z takim przeciwnikiem jak Wigry Suwałki, to trzeba być do bólu konsekwentnym w swojej grze. U nas tej konsekwencji brakowało, straciliśmy bramki po dwóch kardynalnych błędach środkowych obrońców i trzy punkty jadą do Suwałk. Nam pozostaje walczyć do samego końca i mieć nadzieję, że ta passa się odwróci.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media