OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy o meczu Wigry – Okocimski
19 sierpnia 2010, 16:11

Komentarze trenerów po środowym meczu Wigry – OkocimskiKrzysztof Łętocha, trener Okocimskiego: Chciałbym podziękować zawodnikom za walkę. Przyjechaliśmy bez ośmiu kontuzjowanych zawodników. Mam nadzieję, że moja drużyna będzie się rozkręcać z meczu na mecz. Te spotkanie z Wigrami daje nam optymizm. Niestety w takim składzie jak przyjechałem nie mogłem pozwolić sobie na otwartą grę. Musiałem pozwolić Wigrom rozgrywać i grać z kontrataku. Szkoda, że nie udało nam się wykorzystać kilku sytuacji. Czas pracuje na naszą korzyść, zawodnicy kontuzjowani będą wracać do drużyny i mam nadzieję, że to poprawi nasze wyniki.Marek Witkowski, trener Wigier: Założenie przed tym meczem było takie, aby zdobyć trzy punkty, jednak sytuacja która zaistniała na boisku, czyli kontuzja Sobolewskiego i Lauryna na początku spotkania wymusiła na nas zmiany w ustawieniu. Potrzeba nam jeszcze czasu, żeby upłynnić tą grę oraz zawodnika który będzie wykańczał sytuację, bo tych nam nie brakuje. Martwi mnie to, że nasza młodzież, która dostaje szansę gry nawet w całym meczu nie potrafi tego spożytkować. Gdy starszym zawodnikom idzie w meczu słabiej, młodzi też nie dają sobie rady. Przed meczem byłbym niezadowolony z remisu, jednak po meczu dziękuję swoim zawodnikom za walkę w takich warunkach.

Komentarze trenerów po środowym meczu Wigry – Okocimski

Krzysztof Łętocha, trener Okocimskiego: Chciałbym podziękować zawodnikom za walkę. Przyjechaliśmy bez ośmiu kontuzjowanych zawodników. Mam nadzieję, że moja drużyna będzie się rozkręcać z meczu na mecz. Te spotkanie z Wigrami daje nam optymizm. Niestety w takim składzie jak przyjechałem nie mogłem pozwolić sobie na otwartą grę. Musiałem pozwolić Wigrom rozgrywać i grać z kontrataku. Szkoda, że nie udało nam się wykorzystać kilku sytuacji. Czas pracuje na naszą korzyść, zawodnicy kontuzjowani będą wracać do drużyny i mam nadzieję, że to poprawi nasze wyniki.

Marek Witkowski, trener Wigier: Założenie przed tym meczem było takie, aby zdobyć trzy punkty, jednak sytuacja która zaistniała na boisku, czyli kontuzja Sobolewskiego i Lauryna na początku spotkania wymusiła na nas zmiany w ustawieniu. Potrzeba nam jeszcze czasu, żeby upłynnić tą grę oraz zawodnika który będzie wykańczał sytuację, bo tych nam nie brakuje. Martwi mnie to, że nasza młodzież, która dostaje szansę gry nawet w całym meczu nie potrafi tego spożytkować. Gdy starszym zawodnikom idzie w meczu słabiej, młodzi też nie dają sobie rady. Przed meczem byłbym niezadowolony z remisu, jednak po meczu dziękuję swoim zawodnikom za walkę w takich warunkach.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media