Trenerzy o meczu Wigry – Olimpia!
30 września 2013, 12:38

W niedzielę biało-niebiescy pokonali Olimpię Zambrów 3:1. Co na pomeczowej konferencji powiedzieli trenerzy obu zespołów?

Donatas Vencevicius – Wigry Suwałki: Oczekiwaliśmy ciężkiego meczu, dobrze wiemy, że ta liga jest wyrównana i każdy z każdym może wygrać. Strzeliliśmy trzy bramki w pierwszej połowie, rozmawialiśmy w szatni, że taka sama gra ma być też w drugiej odsłonie, ale chyba nie do wszystkich to trafiło, stąd słabsza druga połowa. Najważniejsze są trzy punkty, ale skupiamy się już na sobotnim, bardzo ważnym meczu ze Stalą.

Krzysztof Zalewski – Olimpia Zambrów: Gratuluję trenerowi gospodarzy zwycięstwa. Mimo trochę wysokiej porażki, nie możemy wstydzić sie naszej gry. Postawiliśmy wysoko poprzeczkę liderowi i faworytowi rozgrywek. Pierwszą bramkę gospodarzom podarowali sędziowie, druga to błąd przy stałym fragmencie, a przy trzeciej gospodarze mieli mnóstwo szczęścia. Trudno, taka jest piłka, za wrażenie punktów niestety nie dają.