OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy o meczu Wigry-Olimpia
20 lipca 2015, 22:06

W sobotę biało-niebiescy w kolejnym sparingu pokonali aż 5:0 Olimpię Zambrów. Co o tym spotkaniu powiedzieli szkoleniowcy obu zespołów?

Zbigniew Kaczmarek, Wigry Suwałki:

Chłopcy starli się realizować przedmeczowe założenia, ale jeszcze nie wszystko wychodziło tak, jak byśmy tego chcieli. Popełniliśmy sporo błędów własnych, dobre momenty przeplataliśmy słabszymi. W naszych poczynaniach brakowało błysku, ale to normalne po ciężkich przygotowaniach. W grze widać jednak poprawę. Teraz pracować będziemy lżej, kładąc nacisk na dynamikę, szybkość. Jeśli chodzi o Rafała Adamka zaprezentował się pozytywnie. Po przyjeździe dyrektora Zielińskiego przeanalizujemy jego słabsze i mocne strony oraz nasze potrzeby i możliwości i wówczas podejmiemy ostateczną decyzję.   

Krzysztof Zalewski, Olimpia Zambrów:

W pierwszych dziesięciu minutach mieliśmy trzy setki, ale to gospodarze prowadzili 1:0. To był mecz naszych błędów. Cóż, mam nadzieję, że ten nokaut, bo tylko takie określenie mi się nasuwa, zadziała na nas mobilizująco, wyzwoli ambicję. Różnica klasy rozgrywkowej była widoczna też w poczynaniach drużyn na boisku. Przed inauguracją czeka nas jeszcze jeden sparing ze Zniczem Biała Piska.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media