OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy o meczu Wigry – Olimpia
26 września 2010, 11:52

Wypowiedzi trenerów po meczu Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg:Tomasz Arteniuk, trener Olimpii: Zagraliśmy najsłabszy pojedynek w tej rundzie, trzeba powiedzieć, że było to widać. Graliśmy chaotycznie, nie tworzyliśmy sytuacji bramkowych. Myślę, że ten mecz powinien skończyć się remisem, natomiast z tego co zauważyłem moi zawodnicy lubią w końcówce się „ukrzyżować”. Straciliśmy bramkę po z pozoru niegroźnym rzucie rożnym. Moim zdaniem był to mecz, w którym na podział punktów zasłużyły oba zespoły.    Marek Witkowski, trener Wigier: Do końca baliśmy się o ten wynik spotkania, ponieważ byliśmy po ciężkim meczu z Koroną Kielce. Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo. Olimpia odpoczywała a my musieliśmy biegać za dwóch. Stałe fragmenty gości były bardzo groźne. Chwała naszym piłkarzom za to, że do końca wierzyli i do końca grali. Cieszy coraz lepsza dyspozycja naszych młodych piłkarzy. Bramka strzelona w 90 minucie udowadnia, że nasz zespół ma charakter.

Wypowiedzi trenerów po meczu Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg:

Tomasz Arteniuk, trener Olimpii: Zagraliśmy najsłabszy pojedynek w tej rundzie, trzeba powiedzieć, że było to widać. Graliśmy chaotycznie, nie tworzyliśmy sytuacji bramkowych. Myślę, że ten mecz powinien skończyć się remisem, natomiast z tego co zauważyłem moi zawodnicy lubią w końcówce się „ukrzyżować”. Straciliśmy bramkę po z pozoru niegroźnym rzucie rożnym. Moim zdaniem był to mecz, w którym na podział punktów zasłużyły oba zespoły.    

Marek Witkowski, trener Wigier: Do końca baliśmy się o ten wynik spotkania, ponieważ byliśmy po ciężkim meczu z Koroną Kielce. Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo. Olimpia odpoczywała a my musieliśmy biegać za dwóch. Stałe fragmenty gości były bardzo groźne. Chwała naszym piłkarzom za to, że do końca wierzyli i do końca grali. Cieszy coraz lepsza dyspozycja naszych młodych piłkarzy. Bramka strzelona w 90 minucie udowadnia, że nasz zespół ma charakter.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media