OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy o meczu Wigry – Pelikan
19 września 2010, 15:14

Pomeczowe komentarze trenerów:Robert Wilk, trener Pelikana: Przyjechaliśmy tutaj z założeniem wywiezienia do domu punktów, ale wiedzieliśmy, że Wigry to naprawdę dobry zespół, który u siebie gra ciekawą piłkę. Wielkie słowa uznania należą się moim chłopakom, ponieważ w każdym meczu zostawiają zdrowie i to przynosi jak do tej pory efekty.Marek Witkowski, trener Wigier: Kolejny mecz w Suwałkach, kolejny remis. Nie jesteśmy zadowoleni z tego, że zdobywamy jeden punkt w takim spotkaniu mimo, że zespół Pelikana jest wiceliderem. W czasie całego spotkania byliśmy dominującą drużyną. Żałuję, że nie zagraliśmy konsekwentnie w linii obrony po strzelonej bramce na 1-0 dla nas. W drugiej połowie naprawdę miło było patrzeć na akacje naszych piłkarzy, szkoda, że nic z nich nie wpadło. Remis z wiceliderem nie jest dla nas ujmą, ale bylibyśmy bardziej zadowoleni po tym spotkaniu z trzech punktów.

Pomeczowe komentarze trenerów:

Robert Wilk, trener Pelikana: Przyjechaliśmy tutaj z założeniem wywiezienia do domu punktów, ale wiedzieliśmy, że Wigry to naprawdę dobry zespół, który u siebie gra ciekawą piłkę. Wielkie słowa uznania należą się moim chłopakom, ponieważ w każdym meczu zostawiają zdrowie i to przynosi jak do tej pory efekty.

Marek Witkowski, trener Wigier: Kolejny mecz w Suwałkach, kolejny remis. Nie jesteśmy zadowoleni z tego, że zdobywamy jeden punkt w takim spotkaniu mimo, że zespół Pelikana jest wiceliderem. W czasie całego spotkania byliśmy dominującą drużyną. Żałuję, że nie zagraliśmy konsekwentnie w linii obrony po strzelonej bramce na 1-0 dla nas. W drugiej połowie naprawdę miło było patrzeć na akacje naszych piłkarzy, szkoda, że nic z nich nie wpadło. Remis z wiceliderem nie jest dla nas ujmą, ale bylibyśmy bardziej zadowoleni po tym spotkaniu z trzech punktów.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media