OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy o meczu Wigry – Znicz
18 kwietnia 2014, 22:24

Biało-niebiescy zaliczyli czwarty remis z rzędu, bezbramkwo remisując ze Zniczem Pruszków. Co na pomeczowej konferencji powiedzieli trenerzy obu drużyn?

Donatas Vencevicius: Zagraliśmy bardzo słaby mecz. Nie zgadzam się z trenerem gości, że mieliśmy szansę, bo nie widziałem tej szansy. Mówiliśmy sobię przed meczem, że Znicz jest zespołem dobrym fizycznie. Dwóch obrońców i środkowy pomocnik są bardzo dobrzy fizycznie, a my próbujemy grać głowami, czy walczyć z nimi. Nie wiem co się stało. Dużo emocji po meczu, punkty uciekają. Chcieliśmy ten mecz wygrać, ale zagraliśmy słaby mecz, a niektórzy muszą przemyśleć swoją grę.

Robert Kochański: Myślę, że spotkanie nie stało na najwyższym poziomie. Był to mecz walki. Obie drużyny notują ostatnio dużo remisów. Nikt tego meczu nie chciał przegrać, stąd taki poziom. My mieliśmy swoje okazje, Wigry swoje, nikt ich nie wykorzystał i mecz zakończył się remisem. Przyjechaliśmy tutaj po zwycięstwo jak w każdym meczu, ale jak się nie wygrywa, to trzeba cieszyć się z jednego punktu.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media