OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy po meczu
14 listopada 2015, 21:15

Po wygranym 2:0 meczu w Grudziądzu trener Donatas Vencevicius cieszył się z trzech punktów zdobytych na bardzo cieżkim terenie.

Donatas Vencevicius ( Wigry Suwałki): Cieszą trzy punkty na ciężkim terenie z naprawdę dobrą drużyną. To, że Olimpia ma tylko 10 punktów jest nieporozumieniem. Grają dobrze, mają sytuacje. Jednak prawie jak my nie mogą ich wykorzystać. Dla obu drużyn był to bardzo ciężki mecz, szczególnie psychologicznie. Jesteśmy sąsiadami w tabeli, także naprawdę cieszy, że wygraliśmy. Czerwona kartka troszeczkę ustawiła mecz. Łatwiej nam się grało. W dodatku strzeliliśmy bramkę przed przerwą. Jestem zadowolony z trzech punktów.

Artur Skowronek ( Olimpia Grudziądz): To był bardzo ciężki gatunkowo i psychologicznie mecz i trzeba go wytrzymywać pod względem presji i ciśnienia. Chłopcy zapierdzielają, zasuwają i kolejny mecz, gdzie kluczową decyzją jest sprawa kartek. Trzeci mecz, gdzie gramy od trzydziestej minuty w dziesięciu i w takiej sytuacji na pewno nikogo z naszej strony to nie napędza. Oczywiście jesteśmy winni sytuacji, w której jesteśmy, ale zabiera nam się chleb w postaci takich decyzji. Jest po prostu chaos na boisku. Jest we mnie wiele emocji, ale jeszcze więcej w chłopakach. Rozwalają się ściany, bo naprawdę zależy nam na tym klubie.

 

Foto: olimpiagrudziadz.com

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media