OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy po meczu Wigry- GKS
12 sierpnia 2015, 23:06

Zdaniem trenera Kaczmarka, Wigry miały mniej czasu na regenerację sił po meczu ligowym. To mogło mieć wpływ na przebieg wydarzeń.

Wypowiedzi trenerów po meczu Wigry- GKS Katowice:

Piotr Piekarczyk (GKS Katowice):
Mecz ułożył nam się wyśmienicie, bo już w pierwszych minutach zdobyliśmy bramkę. Wydaje mi się, że GKS był dziś inną drużyną, niż z ligowego meczu Sosnowcem. Na boisku była walka, zadziorność i bezwzględna gra w liniach obronnych. Jestem trochę zły, że zawodnicy nonszalancko rozwiązywali kontry w okresie przewagi Wigier, bo mogliśmy się pokusić o kilka bramek więcej.

Zbigniew Kaczmarek (Wigry Suwałki):
Chcieliśmy się zrewanżować za przegrany mecz ligowy z GKS-em i to chyba nas usztywniło, bo nie zagraliśmy dobrych zawodów. Goście po szybko strzelonej bramce praktycznie kontrolowali wydarzenia na boisku. Jestem zawiedziony, bo nic nie wskazywało, że to nie będzie nasz dzień. Trzeba powiedzieć, że 24 godziny różnicy, które GKS miał więcej po meczu ligowym, miały znaczenie. My nie zdążyliśmy się zregenerować. To było chyba decydujące. Musimy się pozbierać do kolejnego meczu ligowego, historia z pucharem jest zakończona. Jesteśmy zmartwieni, ale taka jest piłka.

 

Zdjęcie: T. Żukowski

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media