OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy po meczu Wigry-Miedź
18 marca 2017, 21:22

Trener Ryszard Tarasiewicz nie ukrywał zadowolenia ze zdobycia kompletu punktów na ciężkim terenie, natomiast szkoleniowiec Wigier ubolewał, że nie udało się chociażby wyrównać.

Dominik Nowak (Wigry Suwałki): Mecz był bardzo wyrównany. Dwie drużyny były dobrze zorganizowane. Bramka ustawiła ten mecz. Mamy wątpliwości, czy zawodnik gości nie był na spalonym. Trzeba to przeanalizować. Mieliśmy momenty, kiedy przeważaliśmy. W drugiej połowie stworzyliśmy sobie świetną okazję do wyrównania. Wyszliśmy 3 na 1 z bramkarzem i szkoda, że nie wykorzystaliśmy tej sytuacji. Stać nas na lepszą grę. Przed nami są kolejne spotkania, w których będziemy grali o 3 punkty.

Ryszard Tarasiewicz (Miedź Legnica): Bardzo chcieliśmy zdobyć komplet punktów i udało się. Przez cały mecz prezentowaliśmy się dobrze, poza jedną sytuację, która mogła skończyć się golem dla Wigier. Optyczna przewaga, dążenie do wyrównania Wigier, ale myślę, że nasza gra była na dobrym poziomie. Nie można powiedzieć, że mecz był jednostronny. Wiedzieliśmy, czego możemy spodziewać się po zespole gospodarzy. Tym bardziej te punkty cieszą, bo graliśmy z dobrym przeciwnikiem.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media