OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trwa obóz dochodzeniowy dla juniorów
27 stycznia 2015, 11:07

Od 26 stycznia do 7 lutego, trwać będzie obóz dochodzeniowo-szkoleniowy dla juniorów młodszych i juniorów starszych suwalskich „Wigier”.

Podopieczni Dominika Rykaczewskiego (Wigry rocznik 1997)  i Henryka Śliwińskiego (Wigry rocznik 1998/99) trenują od 7.30 do godziny 18.00. Treningi odbywają się w różnych miejscach. Piłkarze trenują nie tylko na boisku Zespołu Szkół nr 7, hali OSiR, ale również mają zajęcia na których omawiają treningi, Core Stability z Danielem Terleckim, czy też odnowę biologiczną w suwalskim Aquaparku. Klub zapewnia młodym piłkarzom obiad pomiędzy treningami, a czas wolny spędzają również na obiektach OSiRU.

W zajęciach bierze udział również dyrektor sportowy Wigier Jacek Zieliński. ” Wykorzystujemy ferie w pełni, młodzi piłkarze mają zapewniony czas od rana do wieczora. Pracujemy w cyklu trzydniowym, średni, intensywny i bardzo intensywny. Codziennie odbywają się pełne dwa treningi a na trzeci dzień cyklu jeden trening wraz z odnową. Prócz zajęć praktycznych odbywają się zajęcia teoretyczne i taktyczne. Wierzę, że chłopaki skorzystają z tego obozu i będą budować swoją formę.”

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media