OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trwa odśnieżanie stadionu
21 lutego 2010, 13:38

Choć pierwsza kolejka drugoligowych rozgrywek została przesunięta i Wigry zagrają u siebie dopiero 20 marca, to Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach już teraz prowadzi intensywne prace nad przygotowaniem stadionu do rundy wiosennej. Większa część płyty głównej została odśnieżona przy pomocy specjalnego kombajnu. Śnieg składowany jest na za bramkami i liniami bocznymi, skąd w przyszłym tygodniu ma być wywieziony. Wszystko zatem wskazuje na to, że murawa będzie w dobrym stanie na pierwszy ligowy mecz w Suwałkach. Pikarze Wigier natomiast trenują na sztucznym boisku przy Gimnazjum nr 6. Płyta jest bardzo dobrze przygotowana i wszyscy mają nadzieję, że intensywne opady śniegu nie pokrzyżują już planów treningowych.


Choć pierwsza kolejka drugoligowych rozgrywek została przesunięta i Wigry zagrają u siebie dopiero 20 marca, to Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach już teraz prowadzi intensywne prace nad przygotowaniem stadionu do rundy wiosennej. Większa część płyty głównej została odśnieżona przy pomocy specjalnego kombajnu. Śnieg składowany jest na za bramkami i liniami bocznymi, skąd w przyszłym tygodniu ma być wywieziony. Wszystko zatem wskazuje na to, że murawa będzie w dobrym stanie na pierwszy ligowy mecz w Suwałkach.
Pikarze Wigier natomiast trenują na sztucznym boisku przy Gimnazjum nr 6. Płyta jest bardzo dobrze przygotowana i wszyscy mają nadzieję, że intensywne opady śniegu nie pokrzyżują już planów treningowych.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media