OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trzech obockrajowców na pierwszym treningu Wigier
11 stycznia 2011, 07:16

Nowi piłkarze pojawili się na pierwszych w tym roku zajęciach piłkarzy suwalskich Wigier. Z zespołem Marka Witkowskiego trenował w hali OSiR Marokańczyk Salaheddine Afkir oraz kilku najzdolniejszych juniorów. Przyjechali także Gruzini występujący ostatnio w lidze łotewskiej :21-letni napastnik David Janelidze (Skonto Ryga) i o rok młodszy defensywny pomocnik Lasha Gongadze (Olimps Ryga). Wczoraj jednak jedynie obserwowali trening.- Chcemy z nimi jak najszybciej załatwić sprawy kontraktowe – powiedział dyrektor Wigier Dariusz Mazur. – Byli już wcześniej przez nas obserwowani i jestem przekonany, że znacznie wzmocnią nasz zespół.Obaj Gruzini należeli ostatnio do wyróżniających się graczy łotewskiej ekstraklasy. Mało tego, David Janelidze przyczynił się do zdobycia tytułu mistrzowskiego przez Skonto Ryga.Natomiast pomocnik z Maroka przyjechał z kontuzją i trenował na zwolnionych obrotach. Dopiero po testach medycznych zapadnie decyzja, czy Wigry zdecydują się na przetestowanie tego 23-letniego gracza

Nowi piłkarze pojawili się na pierwszych w tym roku zajęciach piłkarzy suwalskich Wigier. Z zespołem Marka Witkowskiego trenował w hali OSiR Marokańczyk Salaheddine Afkir oraz kilku najzdolniejszych juniorów. Przyjechali także Gruzini występujący ostatnio w lidze łotewskiej :21-letni napastnik David Janelidze (Skonto Ryga) i o rok młodszy defensywny pomocnik Lasha Gongadze (Olimps Ryga). Wczoraj jednak jedynie obserwowali trening.

– Chcemy z nimi jak najszybciej załatwić sprawy kontraktowe – powiedział dyrektor Wigier Dariusz Mazur. – Byli już wcześniej przez nas obserwowani i jestem przekonany, że znacznie wzmocnią nasz zespół.

Obaj Gruzini należeli ostatnio do wyróżniających się graczy łotewskiej ekstraklasy. Mało tego, David Janelidze przyczynił się do zdobycia tytułu mistrzowskiego przez Skonto Ryga.

Natomiast pomocnik z Maroka przyjechał z kontuzją i trenował na zwolnionych obrotach. Dopiero po testach medycznych zapadnie decyzja, czy Wigry zdecydują się na przetestowanie tego 23-letniego gracza

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media