OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trzech piłkarzy wypożyczonych z Jagiellonii
29 czerwca 2018, 10:10

Trzech zawodników zostało wypożyczonych do Wigier z Jagiellonii Białystok na najbliższy rok. Wśród nich znalazł się, dobrze już znany suwalskim kibicom – Damian Węglarz.

Węglarz urodził się 21 marca 1996  roku w Bydgoszczy. Jest wychowankiem Gwiazdy Bydgoszcz. W trakcie swojej kariery grał w Zawiszy Bydgoszcz i Jagiellonii Białystok. Bramkarz na swoim koncie ma 4 występy w Lotto Ekstraklasie. Damian spędził już w Wigrach ostatnie pół roku. W tym czasie rozegrał 6 spotkań w Nice I Lidze.

Kolejnym wypożyczonym piłkarzem jest młodzieżowiec, Dawid Polkowski. Nasz nowy środkowy pomocnik urodził się 21 sierpnia 1998 roku w Madrycie. Piłkarską przygodę zaczynał w Mazurze Ełk. Szybko trafił jednak do Jagiellonii, w której jednak jeszcze nie zdążył zadebiutować. W minionym sezonie Dawid reprezentował barwy Pogoni Siedlce. Na pierwszoligowych boiskach wystąpił 30 razy, strzelając 2 gole.

Na rok do Wigier trafił także skrzydłowy Paweł Kaczmarczyk. Piłkarz urodził się 6 lipca 1998 roku w Kolnie i właśnie tam stawiał swoje pierwsze kroki z piłką. Później trafił do juniorów Jagiellonii, a następnie do jej rezerw. W sezonie 2017/2018 „Kaczmar” grał w GKS-ie Tychy, gdzie zaliczył 18 występów.

Witamy w Suwałkach i życzymy powodzenia!

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media