OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Uczniowie ZST pomagają Wigrom
20 marca 2009, 13:56

Drużynie piłkarskiej suwalskich Wigier postanowili pomóc uczniowie miejscowego Zespołu Szkół Technicznych. Na wieść o problemach z zaśnieżonym boiskiem, młodzież chwyciła za łopaty i dziś odśnieżała murawę. Jak powiedział Czesław Wielgat, dyrektor ZST, wielu uczniów kibicuje Wigrom, dlatego postanowili pomóc klubowi.- W ramach obchodzonego dziś w szkole Dnia Wiosny i Dni Otwartych, niektórzy uczniowie udali się na boisko – powiedział dyrektor.Przypomnijmy, że z powodu trudnych warunków nie udało się rozegrać pierwszego w tym roku meczu ligowego. Jutro Wigry grają na wyjeździe, ale już za tydzień mają rozegrać mecz na własnym boisku.

Drużynie piłkarskiej suwalskich Wigier postanowili pomóc uczniowie miejscowego Zespołu Szkół Technicznych. Na wieść o problemach z zaśnieżonym boiskiem, młodzież chwyciła za łopaty i dziś odśnieżała murawę. Jak powiedział Czesław Wielgat, dyrektor ZST, wielu uczniów kibicuje Wigrom, dlatego postanowili pomóc klubowi.
– W ramach obchodzonego dziś w szkole Dnia Wiosny i Dni Otwartych, niektórzy uczniowie udali się na boisko – powiedział dyrektor.
Przypomnijmy, że z powodu trudnych warunków nie udało się rozegrać pierwszego w tym roku meczu ligowego. Jutro Wigry grają na wyjeździe, ale już za tydzień mają rozegrać mecz na własnym boisku.
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media