OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Ukazał się Skarb Kibica Wigier
1 marca 2016, 11:50

Specjalny, wigierski dodatek, a nim opinie, komentarze i sylwetki piłkarzy, znajdziecie w najnowszym numerze ,,Nowin Suwalskich”.

Inauguracja wiosennych spotkań I ligi w Suwałkach już w najbliższy piątek. Tego dnia o 18.00 Wigry podejmą na Zarzeczu Zagłębie Sosnowiec. Na trzy dnia przed tym meczem ukazał się Skarb Kibica Wigier, a w nim rozmowa z prezesem suwalskiego klubu Dariuszem Mazurem, opinie trenera Donatasa Venceviciusa i dyrektora sportowego klubu Jacka Zielińskiego, zdjęcia, analizy oraz wizytówki piłkarzy. Skarb Kibica Wigier znajdziecie w najnowszych ,,Nowinach Suwalskich”, które są już w punktach sprzedaży prasy. Zachęcamy do lektury.

 

Nowiny Suwalskie: Znowu chcą zostać Rycerzami Wiosny.

Przed rokiem biało-niebiescy także mieli bronić się przed spadkiem. Przystępowali do rundy wiosennej mając ledwie oczko więcej niż teraz. Wywalczyli aż 25 punktów i niewiele brakowało, by zajęli piąte miejsce w tabeli.

Natura kibica jest taka, że wierzy w sukces swojej drużyny bez względu na okoliczności. Te zaś Wigrom sprzyjają. Z rozgrywek, z powodów finansowych, wycofał się Dolcan Ząbki i suwalczanie jeszcze przed startem awansowali ze spadkowego na 15., barażowe miejsce w tabeli. Nie będą musieli jechać doZąbek, na obcych boiskach wystąpią tylko sześć razy.

Osiem spotkań rozegrają na własnym stadionie. Jesienią nie był to żaden atut, bo przed własną publicznością Wigry przegrały aż siedem meczów, i to z rzędu. Kibice jednak się od nich nie odwrócili,ponieważ wszystkie te porażki były minimalne, poniesione po niezwykle wyrównanej walce. Fani biało-niebieskich mają prawo spodziewać się, że wzmocniona i dobrze przygotowana drużyna nadal będzie w ścisłej czołówce jeżeli chodzi o wyjazdowe boje, no i u siebie powtórzy ubiegłoroczną wiosnę, kiedy przy głośnym dopingu przy ul. Zarzecze Wigry wygrywały mecz za meczem, a stadion miejski był twierdzą nie do zdobycia.

Więcej w Skarbie Kibica Wigier w najnowszych ,,Nowinach Suwalskich”.

 

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media