OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Ulatowski: Wigry nie będą łatwym przeciwnikiem
16 października 2015, 17:08

Zdaniem trenera PGE GKS Bełchatów, Wigry mają mniej punktów niż dobrych nazwisk w zespole.

PGE GKS Bełchatów z pełną moblilizacją podchodzi do sobotniego meczu z Wigrami. Gospodarze, podobnie jak suwalczanie, są zdeterminowani, by sięgnąć po komplet punktów.

Oficjalna strona klubu z Bełchatowa cytuje słowa trenera Rafała Ulatowskiego: Widać u chłopaków koncentrację i mobilizację, bo zdają sobie sprawę, że zwycięstwa są solą każdej szatni i trzeba zacząć wygrywać. Jesteśmy dobrze przygotowani do tego spotkania. Trener PGE GKS Bełchatów, były szkoleniowiec m.in. Zagłębia Lubin, Cracovii Kraków i Lechii Gdańsk, ocenił też zespół Wigier.

– Wigry mają mniej punktów niż dobrych nazwisk w zespole. Z drugiej strony sam fakt, że za nimi passa meczów bez zwycięstwa, świadczy o tym, że mają jakieś swoje wewnętrzne problemy. Patrząc jednak na ostatnie mecze, bo oglądaliśmy te na Miedzi i z Chrobrym, to widać, że ma tak kto grać. Jest kilku doświadczonych zawodników jak Jarzębowski, Hanzel czy Rafalskis wspartych pozytywną młodzieżą jak Moneta, Makaradze czy Gąska. Także jest tam rutyna i ta młodość, która eksploduje w poszczególnych fragmentach meczów. Nie będzie to łatwy przeciwnik. Mają mniej punktów niż na to zasługują. A po pierwszych kolejkach byli przecież liderem ligi. Potem coś się stało.

Foto: gksbelchatow.com

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media