OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Urodziny Tomasza Bajko
4 lutego 2010, 10:20

Dziś swoje dwudzieste piąte urodziny obchodzi obrońca suwalskich Wigier – Tomasz Bajko. Wychowanek „biało-niebieskich” praktycznie przez swoją całą piłkarską karierę związany jest z naszym klubem (tylko w 2004 roku występował jesienią w Podlasiu Biała Podlaska). Choć kiedyś grał jako napastnik, to przez ostatnie kilka lat jest etatowym obrońcą suwalczan i zawsze znajdował uznanie w oczach kolejnych trenerów. Tomkowi życzymy wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim sukcesów w barwach Wigier.

Dziś swoje dwudzieste piąte urodziny obchodzi obrońca suwalskich Wigier – Tomasz Bajko. Wychowanek „biało-niebieskich” praktycznie przez swoją całą piłkarską karierę związany jest z naszym klubem (tylko w 2004 roku występował jesienią w Podlasiu Biała Podlaska). Choć kiedyś grał jako napastnik, to przez ostatnie kilka lat jest etatowym obrońcą suwalczan i zawsze znajdował uznanie w oczach kolejnych trenerów. Tomkowi życzymy wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim sukcesów w barwach Wigier.
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media