OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Usaczow może zadebiutować już z Sokołem
20 sierpnia 2010, 08:42

Drugoligowe derby województwa podlaskiego w Suwałkach. W niedzielę suwalskie Wigry podejmą beniaminka rogrywek Sokoła Sokółka. W barwach gospodarzy będzie mogł zadebiutować Rosjanin Andriej Usaczow.

Wigry i Sokół to w tym sezonie prawdziwi mistrzowie remisów. Wszystkie dotychczasowe mecze tych drużyn zakończyły się remisami. Wigry zanotowały je z Nadarzynem i Zniczem Pruszków (po 1:1) oraz Motorem Lublin (2:2)  i Okocimskim Brzesko (0:0). Natomiast Sokół, który rozegrał tylko dwa mecze, podzielił się punktami z Resovią Rzeszów (2:2) i Nadarzynem (0:0). W niedzielnym meczu w barwach Wigier będzie mogł zadebiutować zapowiadany wcześniej Andriej Usaczow, 24-letni obrońca z Rosji. Były piłkarz litewskiej Vetry Wilno dostarczył już swój certyfikat oraz uzyskał pozwolenie na pracę w Polsce. Dziś zostanie zarejestrowany w Polskim Związku Piłki Nożnej.

Mecz Wigry Suwałki- Sokół Sokółka w niedzielę o 17.00 na stadionie przy ulicy Zarzecze w Suwałkach. Dodajmy, że w barwach gości jest kilku byłych piłkarzy Wigier, bramkarz Łukasz Trudnos, napastnik Piotr Andrzejewski oraz obrońca Przemysław Łapiński, który występował w Suwałkach w minionym sezonie.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media