OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Vencevicius: Nie mam pretensji do zawodników
20 marca 2016, 22:16

Trener Wigier jest przekonany, że jeśli jego zespół zagra w następnych meczach tak jak z Arką, to będzie zdobywał punkty.

Grzegorz Niciński (Arka Gdynia):

Zdobylismy bardzo ważne trzy punkty. Tak się gra jak przeciwnik pozwala. Wigry nie pozwoliły nam na dużo. Nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu, ale na szczęście skuteczny. Spotkały się dwie ambitne drużyny, gospodarze grali naprawdę nieźle. Ten zespół nam „nie leży”, przegraliśmy z nimi trzy ostatnie mecze. Dzisiaj przełamaliśmy tę złą passę. Wigrom życzę trzech punktów w kolejnym meczu. Jeśli będą tak grali, to na pewno zaczną punktować.

Donatas Vencevicius (Wigry Suwałki):

Uważam, że byliśmy lepszym zespołem. Już do przerwy mieliśmy trzy dobre sytuacje, zabrakło jednak skuteczności. W drugiej połowie jeden błąd kosztował nas utratę bramki. Robiliśmy wszystko by odrobić straty. Nie mam żadnych pretensji do zawodników, bo widziałem, że zostawiają serce na boisku. Dwoimy się i troimy, ale punktów, zwłaszcza u siebie, nie zdobywamy. Jednak jeśli w następnych meczach tak zagramy to jestem spokojny, że będziemy zdobywać punkty.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media