OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
VII Memoriał Rafała Trockiego
17 sierpnia 2015, 21:03

Mecz Wigry Suwałki- Sparta Augustów w środę (19 sierpnia) o godz.19.47 na stadionie przy ulicy Zarzecze. Wstęp dla kibiców bezpłatny.

Czas mija, Wigry pamiętają. W Suwałkach odbędzie się siódmy już Memoriał Rafała Trockiego, tragicznie zmarłego w wieku 30 lat piłkarza suwalskich Wigier. W środę (19 sierpnia) o godz. 19.47 ( godzina symbolizująca datę założenia suwalskiego klubu) na stadionie miejskim przy ulicy Zarzecze w memoriałowym meczu zmierzą się Wigry i występująca w klasie okręgowej Sparta Augustów, której wychowankiem był Rafał. W przerwie spotkania, w mini-meczu zagrają Akademia Piłkarska Wigry Suwałki i Akademia Piłkarska Sparta Augustów, w której wystąpi syn Rafała Trockiego – Bartek. Wstęp dla kibiców bezpłatny.

Rafał Trocki występował w Wigrach przez osiem lat. Walnie przyczynił się do awansu suwalczan do II ligi. Ambitny, zadziorny pomocnik nosił pseudonim „Cina”. W suwalskim klubie koszulka z numerem „7”, w której występował, została na zawsze zastrzeżona. W każdą rocznicę śmierci Rafała, na przemian w Augustowie i Suwałkach, zawodnicy Sparty i Wigier rozgrywają mecze memoriałowe ku czci swojego kolegi. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w najbliższą środę w Suwałkach. W drużynie gospodarzy wystąpią piłkarze, którzy mieli okazję grać razem z Rafałem. Do dyspozycji kibiców będzie tylko jedna, nowa trybuna od stronu ulicy Zarzecze.

Zginął nagle, niespodziewanie… 19 sierpnia 2008 roku wieczorem Rafał jechał po żonę i synka. Na ulicy Mazurskiej w Augustowie pod prowadzonego przez niego volkswagena golfa wbiegły nagle dwa konie. Wskutek zderzenia, którego nie można było uniknąć, Rafał poniósł śmierć na miejscu.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media