OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W Głogowie starcie beniaminków
27 sierpnia 2014, 10:37

Już dzisiaj biało-niebieskich czeka wyjazdowe starcie z Chrobrym Głogów. Gosopodarze zagrają o odbicie się od dna ligowej tabeli, a suwalczanie o drugie z rzędu ligowe zwycięstwo.

Wigry w tym sezonie jeszcze nie przegrały i zajmują najwyższe miejsce w tabeli ze wszystkich beniaminków. Nieco gorzej wygląda sytuacja w Głogowie, bowiem miejscowy Chrobry zajmuję ostatnią pozycję i ma tylko punkt na swoim koncie. Gosopodarze dzisiejszego spotkania stracili jak dotychczas najwięcej bramek w I lidze, bo aż 13. 

Piłkarze Chrobrego zapowiadają jednak, że zrobią wszystko, aby zdobyć pierwszy komplet punktów w tym sezonie.

– Do konfrontacji z nami głogowianie przystąpią mocno zdeterminowani, ale i nam równie mocno zależy na wygranej – przekonuje Kaczmarek. – Porażka zepchnie nas przecież w dół bardzo ściśniętej jeszcze tabeli.  

Biało-niebiescy do Głogowa pojechali jeszcze bez Aleksandara Atanackovicia i Marcina Tarnowskiego, którzy zagrać będą mogli najprawdopodobniej dopiero w następnej kolejce z Olimpią Grudziądz.

W drużynie z Głogowa nie ma znanych nazwisk, występami w ekstraklasie mogą pochwalić się Krzysztof Ulatowski i Damian Piotrowski.  Trzy ze zdobytych dotąd przez zespół czterech goli strzelił obrońca Michał Michalec. Chrobry ma walczyć o utrzymanie. Teraz Chrobrego czekają trzy mecze z beniaminkami: Wigrami, Bytovią i Pogonią. – Myślę, że to kluczowy moment całego sezonu – mówi na łamach portalu chrobry-glogow.pl Mateusz Hałambiec. 

– Po zwycięstwie nad Zagłębiem Lubin, zawodnicy są w bojowych nastrojach i mam nadzieję, że pokażą je boisku – mówi Zbigniew Kaczmarek, trener Wigier. – Mocno skoncentrowani zagramy o kolejny komplet punktów, ale doskonale sobie zdajemy sprawę z tego, jak ciężkie czeka nas zadanie.

Serdecznie zapraszamy na relację live z tego spotkania, która tradycyjnie dostępna będzie na naszej stronie. Początek meczu o godzinie 19.00.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media