OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W niedzielę gramy z Wisłą Płock
27 sierpnia 2010, 22:15

Naprawdę ciekawy mecz II ligi piłkarskiej w Suwałkach. Wigry, które awansowały właśnie do 1/16 Pucharu Polski, podejmą trzecią w tabeli Wisłę Płock. Do Suwałk zawita także były trener suwalczan Jan Złomańczuk, który prowadzi teraz zespół gości.

Suwalczanie świetnie sobie radzą w rozgrywkach Pucharu Polski, jednak w lidze idzie im do tej pory dość topornie, albo jak kto woli ,,na piątkę”. Pięć meczów u siebie, a wnich pięć punktów po pięciu remisach. W bramkach pięć do pięciu.
Renomowana Wisła, zdobywca Pucharu Polski sprzed kilku lat, w środę pożegnała się z pucharowymi rozgrywkami. Natomiast w II lidze ma na koncie trzy wygrane i dwie porażki. Wyjazdowe przegrane ze Stalą Rzeszów i Okocimskim Brzesko pokazały jednak, że były pierwszoligowiec jest jak najbardziej w zasięgu suwalczan.
W tym meczu zobaczymy dwóch wyróżniających się napstników II ligi. W ataku gości bryluje wychowanek Sparty Augustów Michał Twardowski, który ma już na koncie pięć ligowych goli. Co prawda najskuteczniejszy snajper suwalczan Gražvydas Mikulenas trafił w lidze tylko dwa razy, ale warto pamiętać że zdobył również cztery gole w rozgrywkach pucharowych.

Mecz Wigry Suwałki- Wisła Płock w niedzielę o 17.00 na modernizowanym stadionie przy ulicy Zarzecze w Suwałkach. Kibicom przypominamy, że wejście tylko od strony ulicy Grunwaldzkiej.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media